Yüksek tavanda bulunan dedektörler nasıl test edilir?

Özellikle fabrikalar ve özel kullanımlı depolarda tavan yükseklikleri fazla olabilir. Bu tarz yerlerde dedektörlerin test  ve bakımlarının yapılabilmesi için önceden merdiven, vinç, forklift veya iskele kurmak gibi ekonomik ve zaman yönünden maliyetli yöntemler kullanılıyordu.

Solo Dedektör bakım setlerimiz ile 2.5 metreden 9 metreye kadar değişen yüksekliklerde dedektörlerinizin testlerini ve bakımlarını yapabilirsiniz. İhtiyaca uygun olacak setlerimiz içinden çıkan dayanıklı fiberglass teleskobik çubuklarımızın baş kısımlarına diğer Solo test ve sökme-takma aparatlarını takarak hem dedektörleri test edebilir hemde sökerek temizliklerini yaptıktan sonra geri takabileceksiniz. Tüm bunları yaparken herhangi bir ek yardımcı malzemeye veya ekipmana gerek duymayacaksınız.

Bütün SOLO Dedektör Test ürünleri birbirleri ile uyumlu parçalardan oluşmaktadır. Uzatma çubukları ucuca takılarak 9metreye kadar çalışma imkanı tanır. Diğer depolama ve taşıma durumlarında bu çubuklar 1.25metre yer kaplamaktadırlar.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Temsilcinizden bilgi alabilirsiniz.
İletişim