SOLO SPREY

Dedektör temizlemek için Solo A7 Dedektör Temizleme Spreyimiz kullanılmaktadır.

Tüm dünyada onaylı Solo A7 dedektör temizleme spreyi fonksiyonel temizleme için tam uyum sağlayan parçacıklar içerir. Aerosol şeklinde ambalajlanmış olup profesyonellerin tercihi diğer Solo ürünleri ile kullanım için tasarlanmıştır.

UL ve ULC Uluslararası Sertifikalı Dedektör üretici onaylı Yanmaz Hızlı aktivasyon Hızlı temizleme zamanı Toksik madde bulundurmaz Hiçbir zararlı kalıntı bırakmaz 250 ml

Yangın alarm sistemlerinin en önemli ekipmanları olan dedektörler zaman içerisinde bulundukları çalışma koşullarındaki toz ve kirlerden ötürü sensörleri kapanır ve dumanı ve diğer gazları algılayamaz hale gelirler.

Bu durumda alarm sistemleri sağlıklı bir şekilde çalışmaz ve yüksek maaliyetli yangınlarda görevlerini yerine getiremezler.

Dünya’da Yangın Alarm Sistemlerinin Testi ile ilgili tek firma olan SOLO’nun Duman ve Kombine Dedektörlerin temizliği için ürettiği SOLO A7 Temizleme Spreyi Duman dedektörlerinin mekanik parçaları yoktur. Genelde zaman içerisinde bozulma veya hatalı alarm verme sebebi sensörlerinin toz ve kir parçaları ile tıkanmış olmasındandır. Dedektörlerin ortamın tozluluk durumuna veya işletmenin çalışma sektörüne göre yıllık 1 ila 6 aylık peryodlarla bakımının yapılmasının gerekmektedir. Bakım için SOLO A7 Dedektör Temizleme Spreyi konusunda rakipsizdir. Benzer veya muadil bir dedektör temizleme spreyi yoktur.

Solo C3 Karbonmonoksit Dedektör Test spreyi alan müşterilerimizin bazıları aerosol tüp şeklinde olan ürünü, içerdiği test gazı nedeniyle çok hafif olmasından dolayı boş sanmaktadır. Ürün Karbonmonoksit(CO) gazı simulasyonu içerdiğinden aşırı derecede hafiftir. Ancak içerisinde yaklaşık 50 dedektörü test edecek kadar içerik bulunmaktadır.

Bir kutu Solo A5 Duman Dedektörü Test Spreyi kullanıma bağlı olarak yaklaşık 40-50 adet civarı duman dedektörü test edebilmektedir. Bu sayı Solo 330 Test Başlığı ve diğer Solo Test Setleri ile kullanımlarda daha da artmaktadır. Test başlığı içerisinde sprey daha ekonomik kullanıldığından manuel kullanıma göre daha fazla dedektörü test edebilmektesiniz.